Turizm ve Konut


 

Otel ve Konaklama Su Arıtımı

Su bir otelin her yerinde kullanılır – yemek pişirmede, içme suyu olarak, ısıtma/soğutmada, banyoda ve çamaşırları yıkamada… Dolayısıyla tesisinizde kullanılan suyun kalitesi konukların konforu ve güvenliği açısından büyük önem teşkil ettiği gibi işletim maliyetlerinizi de düşürür. Otel geneline yönelik su arıtma sistemlerinin yanı sıra kartuş filtreleri, duş başlıkları ve musluk filtreleri gibi çeşitli kullanım noktası çözümleri sunmaktadır.

Bize Sorun

 

BSTWATER size Su Arıtma konusunda çözümler sunar.


Kullanım Suyu Arıtımı

Bir konuk yemeğe oturduğunda hem siz hem de konuğunuz yemek takımları ve bardakların ışıldamasını, lekesiz ve tertemiz olmasını istersiniz. BSTWATER ın su yumuşatıcıları yemek takımları ve bardaklar üzerinde lekeler oluşmasına neden olan mineralleri ortadan kaldırıp deterjan ihtiyacınızı azaltırken, tortu birikmesini önleyerek ekipmanınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Su, lezzetli yemek ve içecek sağlamak açısından da çok önemlidir. Buğulama yemeklerden kahve servislerine, buz ve içecek makinelerine kadar, BSTWATER ın tüm yiyecek hizmetlerinize ve restoran ihtiyaçlarınıza yönelik su arıtma çözümleri vardır.

Bize Sorun

 

Kazan Dairesi ve Soğutma Sistemleri Suyu

Konuklarınızın konforunu minimum işletim maliyetiyle maksimum düzeye çıkarmak için kaloriferlerinizin ve soğutma sistemlerinizin sorunsuz ve etkili bir şekilde çalışması şarttır. BSTWATER’ın Su Yumuşatıcıları, Taşınabilir İyon Gidericileri, Ters Ozmoz sistemleri ve kimyasallarının tümü tesisinizin plansız iş kesintileri olmadan, güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. BSTWATER aynı zamanda, hizmet verdiğiniz tesisin her zaman verimli ve güvenilir bir şekilde çalışmaya devam etmesine yardımcı olacak çok çeşitli tam hizmet çözümleri de sunar.

Bize Sorun


Atık Suyun Yeniden Kullanımı

Su kıtlığı ve stresi arttıkça, su kullanımını optimize etme baskısı da her zaman artar. Birçok müşteri, otellere hizmet sunan tedarikçilerden çevre konusunda güçlü bir duyarlılık göstermesini bekler. Komple bir arıtma çözümü artık atık suların yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi yoluyla su tüketimini azaltmayı da göz önünde tutmalıdır. Su kaynaklarını en çok tüketenler arasında arazi sulamaları ve tuvalet sifonları yer alır. Bu gereksinimlerin bir yük olmaktan çıkması gerekir. Etkili su kullanımı, maliyetlerin düşmesini sağladığı gibi çevresel etkinin ciddi oranda azaltılmasına neden olur.

BSTWATER sektöre çok sayıda atık su arıtma çözümü sunar. Daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

Bize Sorun


SU ARITMA SİSTEMLERİ
EVSEL & ENDÜSTRİYEL

Kampanyalarımız için kayıt olun..