Sağlık HizmetleriHastane ve Sağlık Hizmeti Uygulamaları için Güvenilir Su

Su bir hastanenin her yerinde; buhar üretiminde, ısıtma/soğutmada, ameliyat gereçlerinin sterilizasyonunda, diyaliz tedavisinde, vb. kullanılır ve bu nedenle, suyun kalitesinin hastalarınız ve personelinizin sağlığı, güvenliği ve konforu üzerinde çok belirleyici bir etkisi vardır. Ancak çoğu zaman su sistemlerinin yönetimi, çok sayıda tedarikçi ve hizmet sağlayıcıya bırakılmıştır ve bu durum, yönetimi karmaşıklaştırdığı gibi zaman kaydettirir. BSTWATER oda içinde kullanıma yönelik çok sayıda çözüm seçeneği sunar. Bunlar arasında duş başlıkları ve oda içinde içme suyu için kullanım noktası çözümlerinin yanı sıra odalara yönlendirilen suyun tamamının temizlendiği giriş noktası su arıtma çözümleri yer alır BSTWATER Su arıtma ürünlerimiz ve hizmetlerimizin tamamı sağlık hizmetleri için uyumludur.

Bize Sorun

BSTWATER size Su Arıtma konusunda çözümler sunar.


Kazan Dairesi ve Soğutma Sistemleri

Hastalarınıza ve personelinize kaliteli hizmet sunabilmeniz için ısıtma ve soğutma sistemlerinin sorunsuz ve etkili bir şekilde çalışması şarttır. BSTWATER Su Yumuşatıcıları, İyon Gidericileri, Ters Ozmoz sistemleri, kimyasalları ve tam hizmet çözümleri, tesisinizin plansız iş kesintileri olmadan güvenli ve verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bize Sorun

 

Çamaşırhane

BSTWATER ın Ticari Su Filtreleme Sistemleri ve Ticari Su Yumuşatıcıları çamaşırhanenizin ve çamaşırlarınızın her zaman iyi görünmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca aylık deterjan ve kimyasal kullanım masraflarınızın da azalmasına yardımcı olur.

Bize Sorun


SU ARITMA SİSTEMLERİ
EVSEL & ENDÜSTRİYEL

Kampanyalarımız için kayıt olun..