Proses Suyu


 

Su ile İlgili Sorunlarda BSTWATER Yanınızda

Nüfusun artması ile gün geçtikçe içilebilir ve kullanılabilir su kaynaklarının azalmasıyla birlikte yaşanan problemlere Su Arıtma sistemleri,ile çözümler bulunmaktadır. BSTWATER ın modüler su arıtma sistemleri bu sorunlara yönelik ekonomik, modüler, güvenilir ve hızlı bir çözüm sunar.

Bize Sorun

 

BSTWATER size Su Arıtma Konusunda çözümler sunar.


Çok Katmanlı Filtreleme

BSTWATER 15 yıldan daha uzun süreli geçmişi ile dünyanın farklı bölgelerindeki işletmelere içme suyu filtreleme çözümleri sağlamak için farklı katman tiplerini kullanarak öncülük etmekte ve basınç tankı filtrelemesini geliştirmektedir. Sorunlu sular için ideal çözüm – Arsenik, demir, manganez, amonyak, bulanıklık ve diğer kirleticiler için çok katmanlı çözümler BSTWATER ın modüler tasarımı farklı akış hızı seçeneklerinin belirlenmesine ve sistemlerin gelecekteki yönetmelik değişikliklerinde kolayca yükseltilmesine imkan tanır. Alanı merkezi bir arıtma tesisine bağlamak için kapsamlı boru tesisatı kurmanın ekonomik olmayacağı uzak konumlar veya iletişimler için idealdir.

Bize Sorun

 

İçme Suyu için Ters Ozmoz

BSTWATER %90 verime varan ro sistemleri üretmektedir. Nehirler, kuyular ve sondaj kuyularından alınan suyun arıtılmasına yönelik ters ozmoz çözümlerinin yanı sıra deniz suyu RO tuzdan arındırma çözümlerinde de sistemlerimiz arasında mevcuttur. BSTWATERın sistemleri, işletim maliyetlerinizi en makul düzeyde tutan güvenilir bir içme suyu çözümü sunar.

Bize Sorun


SU ARITMA SİSTEMLERİ
EVSEL & ENDÜSTRİYEL

Kampanyalarımız için kayıt olun..