GıdaKaliteli su, başarılı ve lezzetli yiyecek

Yemeğe oturulduğunda, yemek takımlarınızın parıldamasını istersiniz. BSTWATER’ın bulaşık yıkama çözümleri, yemek takımlarınızın yeni ve çok daha temiz kalmasını sağlayacaktır. Daha da iyisi, suyunuz BSTWATER’ın Su Yumuşatıcıları ile yumuşatılıp arındırıldığı zaman genelde deterjan ihtiyacı da azalır ve böylelikle hem maliyeti düşürebilir hem de işinizin çevre üzerindeki etkisini azaltabilirsiniz. Su arıtma çözümleriyle ayrıca pahalı ekipmanınızın kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz. Kireçli su ekipmanınıza büyük zarar vererek daha az etkili olmasına ve kısa süre içinde bozulmasına neden olur. BSTWATER’ın su arıtma çözümleriyle yatırımınızın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Bize Sorun

BSTWATER size Su Arıtma Konusunda çözümler sunar.


BSTWATER'ın arıtma sistemleri ile size sunabilecekleri:

• Lekesiz bardaklar ve tabaklar
• Daha iyi yiyecek ve içecekler
• Toplam işletim maliyetinde azalma
• Elektrik, su, deterjan ve kimyasal masraflarında azalma
• Daha az bakım ve onarım ihtiyacı

Bize Sorun


Kimyasallarla dezenfeksiyon yapılmadan daha iyi tat ve koku sağlar

Suyu güvenli hale getirmek için su şirketleri tarafından sık sık klor gibi dezenfeksiyon kimyasalları eklenir. Ancak bu durum suda ilaç tadı bırakabilir. BSTWATER’ın taneli aktif karbon (GAC) filtreleri bu tür tat ve koku sorunlarını çözer. Yiyecek ve içecek hazırlığından bulaşıkların yıkanmasına kadar yemek sürecinin her aşamasında su kullanılır. Ancak yerel su şirketinizden aldığınız suda, yemeğinizi hem lezzet hem de yemek takımlarının görünümü açısından olumsuz etkileyen ve plansız iş kesintilerine ve arızalara neden olan maddeler ve kirleticiler bulunabilir.

Bize Sorun


Barlar ve Restoranlar için İçme Suyu

Ofis ve mağaza çözümlerimizin yanı sıra BSTWATER barlar ve restoranlara özel içme suyu çözümleri sunmaktadır. Kullanım noktası içme suyu ünitelerimiz, pahalı şişe su satın alma ihtiyacını ortadan kaldırarak masraflarınızı azalttığı gibi müşterilerinize tek bir tuş dokunuşuyla tadı harika su sunmanızı sağlar. BSTWATER içme suyu dağıtım üniteleri dahili su soğutma, karbonatlama ve su filtreleme sistemleriyle birlikte kullanılabildiği gibi, masaya tedarik edilecek su miktarı da programlanabilir.

Bize Sorun


SU ARITMA SİSTEMLERİ
EVSEL & ENDÜSTRİYEL

Kampanyalarımız için kayıt olun..