Kimyasal Dozaj-DezenfeksiyonKimyasal Dozaj Sistemleri

BSTWATER su & atıksu arıtma tesislerinden endüstriyel tesislere, gıda sektöründen maden sektörüne, yüzme havuzu dezenfeksiyonundan proses suyu hazırlamaya, soğutma suyu kulelerinden tekstil endüstrisine kadar hassas ölçüm ve kontrolün önemli olduğu birçok alanda özel tasarladığı sistemleriyle son kullanıcıya çözüm ortağı olmaktadır. Bünyesindeki geniş ekipman portföyü ile hassas ölçüm ve endüstriyel uygulamalarda farklı otomasyonlara uygun sistemler tasarlamaktadır. Standart ürünlerin dışında proseslere özel ölçüm, kontrol ve dozlama sistemlerini de bünyesindeki tecrübeli satış ve servis organizasyonu ile gerçekleştirmektedir.


Dozaj Uygulamaları

Asit dozlama
Hipoklorit & Bromin dozlama
İnhibitör kimyasalları dozlama
Dispersant kimyasalları dozlama
Sisteme özel kimyasallar dozlama
Korozyon rak sistemleri
Numune alma sistemleri
Otomatik blöf sistemleri
Uzaktan izleyebilme

Bize Sorun


Su Dezenfeksiyon Sistemleri

Dezenfektanlar su içinde kalan herhangi bir mikro organizmayı öldürmek için kullanılır; birçok bakteri insan sağlığına zararlı olduğu için su arıtma sürecinin kilit bileşenleridir. Suyu dezenfekte etmenin tahmin ettiğinizden çok daha fazla yolu vardır:

Bize Sorun


UV (UltraViolet)

Ultraviyole Sistemleri ile dezenfeksiyon, suya herhangi bir kimyasal veya oksidant ilave edilmeksizin mikroorganizmaların etkisiz hale getirilmesi işlemidir. Tüp benzeri cam bir kılıfın içine yerleştirilmiş ultraviyole lambası sayesinde cihaza giren suya dozajı ayarlı UV IŞINI verilir. UV ışığı dalga boyları sayesinde bakteriler pasifleştirilir ve zararsız hale getirilir.Bu ultraviyole ışınları mikroorganizmaların DNA yapısını bozarak etkisiz hale gelmelerini sağlar. Bu şekilde ortalama %99.9 oranında dezenfeksiyon verimi elde edilmektedir.

Bize Sorun


SU ARITMA SİSTEMLERİ
EVSEL & ENDÜSTRİYEL
SU ARITMA

Kampanyalarımız için kayıt olun..